TuV-Sud-Logo.png
Genel Satın Alma Koşulları | Treefrog Racks Turkey ®
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için TeşekkürlerGenel Satın Alma Koşulları

Genel satın alma koşulları

Sitemizi taramak ve satın almak için kayıt yaptırmanıza gerek yoktur, ancak aşağıdaki şartlar ve koşulları kabul etmeniz gerekir. Tüm kullanıcılar bu düzenlemeleri siparişine göre otomatik olarak kabul eder.

 

Siparişinizi aldıktan sonra size bir onay postası göndeririz. Lütfen kontrol edin (adres, ürünler, miktarlar, fiyatlar) ve bir şeylerin değiştirilmesi gerekiyorsa en kısa sürede bizimle iletişime geçin. 
Bu onay e-postası otomatik olarak oluşturulur. Sorunsuz çalışabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmamıza rağmen, bazı malların stoktan zarar görmesi veya eksik olması mümkündür. Bu durumlarda, söz konusu ürünün ne zaman satışa sunulacağı konusunda sizi hemen bilgilendiriyoruz.

 

 

Yükümlülükle
ilgili kısıtlamalar İnternet sitemizdeki alışveriş, www.treefrogracks.eu, teknik performanslar ve ortaya çıkan hatalar dahil olmak üzere internetin olanaklarını ve sınırlarını bilmektedir.

 

 

www.treefrogracks.eu internet mağazası, aşağıda belirtilen sebeplerden bağımsız olarak aşağıdakilerden sorumlu değildir: 
İnternet yoluyla gönderilen veya alınan her türlü veri İnternetin 
internetin sorunsuz bir şekilde çalışmasını engelleyen herhangi bir işlem hatası 
Alıcılar veya herhangi bir hata iletişim kanalında 
Herhangi bir mektup, e-posta veya diğer verilerin kaybedilmesi Herhangi 
bir yazılımın normal bir fonksiyonu değil 
Sistem hatalarının, anormal faaliyetlerin veya teknik sorunların hatalı çalışmasına neden olan

 

Herhangi bir değişiklik web sitesinde göründüğünde yürürlüğe girer. Bu şartları kabul etmeyen kullanıcıların www.treefrogracks.eu adresinden satın alma yetkisi yoktur. Bu kurallara uyulmaması durumunda www.treefrogracks.eu, müşterinin satın alımını iptal etme hakkına sahiptir.

 

Sipariş İşleme
www.treefrogracks.eu ekibi ve kuryeler pazartesiden cumaya çalışırlar, bu nedenle siparişiniz hafta sonu boyunca verilmişse, pazartesi günü işlemekoymaya başlayacağız. Siparişinizi verdikten sonra, sonraki 2 gün içinde siparişinizi işleme koyup göndereceğinizi garanti ediyoruz.

 

 

Nakliye ve Teslimat
Tüm siparişler Orta Avrupa, Budapeşte, Macaristan'dan gönderilmiştir ve kuryeler tarafından teslim edilmiştir. Ortaklarımız UPS ve Macaristan Postane Hizmetidir. Tecrübelerimize dayanarak, varış yerlerine bağlı olarak nakliye süresi yaklaşık 3-7 gündür. 
Herhangi bir müşterinin bir gün / ertesi gün veya 2. gün teslimine ihtiyacı varsa, lütfen nakliye teklifi için info@treefrogracks.eu adresine e-posta gönderin. Siparişinizi aynı gün içinde teslim almak için size geri dönmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

 

Nakliye Maliyeti
Sistemimizin ürettiği tüm sevkiyat fiyatları, paketin ölçülerine, ağırlığına ve varış yerine göre hesaplanır. Tüm raf ürünleri UPS tarafından sevk edilecektir. Siparişinizi hazırlarken sistemimizin ne ürettiğini, uygun nakliye ücretlerini öğrenmek için bizimle iletişime geçmenize gerek yoktur, bu tam nakliye maliyetidir. ben

 

 

Ödeme
KDV dahil / satış vergisi olan veya olmayan tüm toplam fiyatlar, AB veya Avrupa Topluluğu dışındaki müşteriler için otomatik olarak ayarlanır. 
Aşağıdaki ödeme seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz: 
Banka Transferi: Bu ödeme seçeneği seçerseniz, sistemimiz firmamız banka bilgilerini gönderir, sadece bizim hesabına doğrudan ödeme tel zorunda 
PayPal

 

Barion

 

Barion nedir? 
Barion Electronic Payments, çevrimiçi mağazalarda, mobil uygulamalarda veya arkadaşlarınızda kredi kartınızla veya önceden ödenmiş bakiyenizle ödeme yapmanıza olanak tanıyan, kullandıkça öde bir hizmettir.

 

Ödeme için kullanılan banka kartı kayıt işleminin bir parçası değildir, arkadaki banka kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC kodunu ve çalışan bir e-posta adresini belirtmeniz yeterlidir.

Kayıt yaptırırsanız, kart numaranızı asla Barion Acceptance Point'de başlatmak zorunda kalmazsanız, e-posta adresiniz ve şifreniz ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Bu sadece uygun değil, aynı zamanda güvenliğinizi de arttırıyor!

Ödemek için kullanabilirsiniz:

 

Mastercard veya Maestro 
Visa veya Electron kredi kartı 
Amex kredi kartınız

 

 

İptal Koşulları
Müşteri siparişini iptal etme hakkına sahiptir. Gönderilen ödemeyi önlemek için lütfen bizi hemen arayın veya bize e-posta gönderin! Müşterinin siparişi çoktan gönderilmişse, şirketimiz nakliye ücretini değiştirecektir.

 

 

İade Politikası
Ayrıca sipariş ettiğiniz ürünleri 14 gün içerisinde sebep göstermeden iade etme hakkınız vardır. 
Bir siparişi iade etmeye çalışmadan önce bir iade yetki numarası istemek için müşteri hizmetleri ekibimiz info@treefrogracks.eu ile iletişime geçmeniz gerekir! Sipariş numaranızı veya fatura numaranızı bilmemiz gerekir. 
Malların iade edilmesinin doğrudan maliyetini üstlenmeniz gerekir. 
Lütfen iade ettiğiniz ürünlerin açılmamış ve orijinal ambalajında ​​olduğundan emin olun. İstenmeyen malların, perakende mühürlerin kırılmamış olması durumunda bozulmamış durumda olması gerekir. 
Ürün tesisimize geri döndükten sonra teslim alınacak ve geri ödeme işlemini 48 saat içinde işleme koymaya başlayacağız. 
Tamamen nakliye ücreti ödemeden ödemenizi iade edeceğiz.
İade süresi, satın aldığınız günden itibaren 14 gün sonra sona erecektir.

 

 

Garanti koşulları
www.treefrogracks.eu İnternet mağazası ve tüm ortakları Macaristan'da işletilen tüm garanti sorumluluklarını üstlenirler. Satıcının sorumluluğunun detayları Macar Medeni Kanunu'nda ayrıntılı olarak açıklanmıştır. 
Www.treefrogracks.eu adresinden satın alınan tüm ürünler tam bir garanti kapsamındadır ve genel olarak konuşursak, üretim hataları ve kusurlarını kapsar. Satın alma işleminizde bir hata oluştuğunu düşünüyorsanız, lütfen herhangi bir ürünü iade etmeden önce bize e-posta gönderin - herhangi bir posta ücreti ödemeden sorununuzu çözebiliriz. 
En hızlı şekilde yanıt almak için lütfen ürününüzün fotoğraflarını ekleyin, böylece sorunu hemen değerlendirmeye başlayabiliriz. Ardından, sorununuzu çözüme kavuşturmak için bir sonraki adımı size bildirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Lütfen e-posta: info@treefrogracks.eu.
Ürününüzü almamız gerektiğinde, bunun nasıl yapılacağı hakkında sizinle irtibata geçeceğiz. Mutlu bir müşteriye olan ilgimizle karşılaştığınız sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız! 
www.treefrogracks.eu ekibi, hatalı kurulum, kötü bakım, kötüye kullanım veya ihmal, ancak amacı dışında başka bir amaç için kullanılması, açıkça belirtilmediği sürece, ürünün kullanılması, yanlış kullanım, ihmal veya ihmal; TreeFrog Europe ekibi tarafından yazılı olarak izin verildi.

 

 

Veri koruma ve Gizlilik
Müşterilerimizin kişisel verileri, Macar Veri Koruma Yasası'nın ilkeleri gözetilerek özenle ele alınmaktadır. Siparişleri yönetmek, kredi kartı ve banka kartı ödemelerini işleme koymak ve sahtekarlıktan korunma amaçları dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmak için verilerimizi paylaştığımız iş ve teknik ortaklarımız var. Veri Koruma sözleşmelerine tabidir ve kişisel bilgileri bu gizlilik politikasına uygun olarak işlemelidir. Polis veya kişisel bilgilerinizi sağlamak için şüpheli yasadışı faaliyetleri araştıran herhangi bir düzenleyici otorite tarafından talep edilmesi durumunda, bunu yapmaya hakkımız olduğunu unutmayın. İnternet sahtekarlığı riskini çok ciddiye alıyoruz. Sahte kredi kartı işlemlerinin hacminin artmasıyla, önceden verilen bilgiler kullanılarak tüm siparişlerin eksiksiz bir şekilde kontrol edilmesini sağlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ek güvenlik kontrolleri yapmak için sizinle iletişime geçmemiz ihtimali var ve işbirliğimizi tamamlamamızı sağlamak için işbirliğinizi istiyoruz. Sahte işlemler bizim tarafımızca tolere edilmeyecek ve bu işlemler ilgili makamlara rapor edilecektir. Müşterimizin gizliliğini korumayı taahhüt ediyoruz. Bilgi toplama uygulamalarımız hakkında tamamen açığız. Lütfen gizlilik politikamızı belirten bu bildirimi gözden geçirmek için zaman ayırın. Müşterimizin gizliliğini korumayı taahhüt ediyoruz. Bilgi toplama uygulamalarımız hakkında tamamen açığız. Lütfen gizlilik politikamızı belirten bu bildirimi gözden geçirmek için zaman ayırın. Müşterimizin gizliliğini korumayı taahhüt ediyoruz. Bilgi toplama uygulamalarımız hakkında tamamen açığız. Lütfen gizlilik politikamızı belirten bu bildirimi gözden geçirmek için zaman ayırın.

 

 

Gizlilik Politikası
Tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar ve sadece Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanırız. Bu web sitesinde alışveriş yaparken, adınızı, e-posta adresinizi, fatura adresinizi, teslimat adresinizi, kredi kartınızı veya diğer ödeme bilgilerinizi belirtmek için sizden kişisel bilgilerinizi girmenizi isteyeceğiz. Bu bilgilerin bizim tarafımızdan Veri Komiseri ofisine yaptığımız kayıtlara uygun olarak tutulacağını onaylıyoruz.

 

 

Şirket bilgileri
Şirket adı: Powerbike Kft. 
Adres: Bela Kiraly ut 7 / A, 1125. Budapeşte, Macaristan 
Telefon: + 36-30-2520320 
e-posta: info@treefrogracks.eu